Sitno se broji do zatvaranja zimskog prelaznog roka, a u samom finišu bismo mogli da vidimo i jedan transfer srpskog fudbalera. Kako prenose mediji iz Italije, ali i Engleske, Kosta Nedeljković bi mogao da postane novi član Fiorentine.

Srpski reprezentativac se trenunto nalazi na pozajmici u Lajpcigu, a zvanično je igrač Aston Vile. Klub iz Birmingema ga je u Nemačku poslao kako bi se razvijao i igrao češće, ali to za sada nije slučaj. Upravo zato na „Vila Parku“ razmišljaju da ga povuku sa pozajmice i odmah pošalju dalje.

Bilo je u prethodnim danima nekoliko opcija za Nedeljkovića. Spominjao se Reksam, ali je najkonkretnija bila Valensija. Ipak, zbog procesa oko dobijanja radne dozvole u Španiji, „slepi miševi“ su odustali od transfera.

Upravo nakon toga se Fiorentina ukazala kao moguća opcija. Viola je zainteresovana da Nedeljkovića dovede na pozajmicu sa pravom otkupa na leto, ali Pit O’Rurk piše da je za sada dogovor daleko.

Prelazni rok u Italiji se završava večeras u 20 časova.

5 1 глас
Glasanje za članke
Tagged: ,
Претплати се
Обавести о
guest

0 Komentari
Најстарије
Најновије Највише гласова