Brajton je potvrdio – Roberto De Zerbi napušta klub posle poslednje utakmice sa Mančester Junajtedom!

Brajton je u zvaničnom saopštenju potvrdio sporazumni raskid saradnje sa italijanskim stručnjakom, što znači da se klub najverovatnije odrekao otkupne klauzule koja je iznosila između 10 i 15 miliona evra.

Prvi čovek kluba Toni Blum potvrdio je da je raskid obostran, te da je na ovaj način Brajton omogućio Italijanu da ima dovoljno vremena da pronađe klub za narednu sezonu.

Prema informacijama koje su istovremeno stigle iz Nemačke, Bajern Minhen će sada krenuti po De Zerbijev potpis.

Pouzdani izvori pišu da je on od prvog trenutka bio prvi pik Maksa Eberla, nakon što je Ćabi Alonso saopštio da ostaje u Bajer Leverkuzenu.

Veoma sam tužan što odlazim iz Brajtona, ali sam veoma ponosan na igrače i stručni štab i sve što smo postigli u protekle dve sezone. Dogovorili smo se da je najbolji trenutak da se sada rastanemo, kako bi i Brajton imao dovoljno vremena da nastavi svoj rad i da pronađe pravo rešenje. Uživao sam u izazovima u Premijer ligi i svemu što smo radili u protekle dve godine, a sada ću uzeti predah i razmisliti o budućim planovima – rekao je De Zerbi.

Da li je Italijan pravi čovek za Bajern i da li je Bajern najbolji klub za njega u ovom trenutku?

3.7 3 гласови
Glasanje za članke
Tagged: ,
Претплати се
Обавести о
guest

0 Komentari
Најстарије
Најновије Највише гласова