Ezeova klauzula ističe u petak – Dva tima su ostala u trci za Engleza!

Nije ostalo još puno do početka sezone. Iako će prelazni rok trajati još nešto više od dve nedelje, saga oko Eberečia Ezea će biti sigurno završena do petka.
Engleski fudbaler ima izlaznu klauzulu od 68.000.000 funti. Ona je aktivna do petka, što znači da klubovi imaju nešto više od 48 sati da je aktiviraju.
Preciznije, samo dva kluba imaju priliku da to učine. Prema informacijama sa Ostrva, jedine dve ekipe koje su ostale u trci za Ezea su Arsenal i Totenhem.
„Spursi“ traže očigledno još jedno pojačanje u napadu. Kako mediji u Engleskoj pišu, od Savija su brzo odustali i okrenuli se prvobitnoj meti – Ezeu.
Sa druge strane, povremeni engleski reprezentativac bi bio veliko pojačanje za Arsenal. Spominje se odlazak Leandra Trosara, a čini se da „tobdžije“ pripremaju teren i za odlazak Gabrijela Martinelija iako za to nema konkretnih informacija.
