Osimen i Đokereš rekli „NE“, Liverpul rekao „DA“, čeka se Darvin!

Darvin Nunjez je na izlaznim vratima Enfilda, ali je pitanje da li će Liverpul prihvatiti prvu ponudu, odnosno, da li će Urugvajac?
Naime, Liverpul eho je otkrio danas da je Al Hilal krenuo svim silama po Darvina Nunjeza, nakon što su transfer u arapski klub odbili i Viktor Osimen i Viktor Đokereš.
Nunjez je tako postao prioritet i to po ubrzanom postupku, jer novi trener Simone Inzagi želi da ima novog napadača već na predstojećem SP za klubove u SAD.
Već neko vreme spekuliše se o mogućem odlasku Aleksandra Mitrovića, tako da je jasno da Al Hilal ubrzano radi na dovođenju novog napadača.
Ipak, nije jasno da li Darvin već sada želi da napusti Evropu, iako će mu Al Hilal sigurno ponuditi džakove para, baš kao i Liverpulu.
Treba uzeti u obzir da je Al Hilal spremio 70 miliona evra za novog napadača, koliko je ponudio i za Osimena i za Đokereša, ali nije uspeo da postigne i lične uslove sa igračima. Ukoliko je Darvin bio plan C, onda će Al Hilal sigurno pokušati da smanji obeštećenje, ali definitivno je da i ukoliko to bude 60 miliona evra, nijedan evropski klub neće sada toliko ponuditi za Urugvajca.
Ostaje da vidimo da li će i Darvin pristati na ovaj transfer, deluje da će Liverpul sesti za sto bez problema, jer mu je svakako neophodan novac za transfer Florijana Virca…
