Sprema se novi najjači vezni red u PL – Eliot + Tonali?!

Bombastične vesti stižu sa Ostrva, ne samo da je Eliot Anderson želja Enca Mareske, već je i – Sandro Tonali.
Kako prenose engleski mediji, Siti želi pojačanja u veznom redu, nakon odlaska Bernarda Silve, te sve izvesnijeg rastanka sa Tidžanijem Rejndersom i Nikom Gonzalesom.
Enco Mareska je dao zeleno svetlo za transfer Eliota Andersona, koji je prva želja Sitija mesecima unazad, samo je pitanje koliko novca će Notingem Forest izvući za njega. Spekuliše se da će Siti morati da plati čak 130 miliona evra, te da će Anderson postati rekorder kada su u pitanju domaći igrači.
Ali, tu nije kraj, jer je velika želja i – Sandro Tonali! Italijan želi da napusti Njukasl, Roberto De Zerbi ga je zvao u Totenhem, ali sigurno da je ponuda Sitija privlačnija. Takođe, jasno je da će Siti i za Tonalija morati da plati paprenu sumu, od barem 100 miliona evra.
Međutim, plan je da se unovče odlasci Rejndersa, Nika Gonzalesa i Matea Kovačića, a takođe je moguće da kasu napuni i Savinjo.
Očigledno je da Enco Mareska ima plan da upari Rodrija i Andersona, a sa Šerkijem i Tonalijem, Siti bi zaista imao brojne opcije u veznom redu.
Istina da bi ova dva pojačanja mogla da koštaju blizu 250 miliona evra, ali istovremeno jeste tačno da Siti ima vredne igrače koji bi mogli da nadoknade veći deo ove sume.
