Svi nenormalni rekordi Kola Palmera i sva bruka i sramota njegovih saigrača!

Kol Palmer zaslužuje da ponese nagradu igrača godine u Premijer ligi i za to mu nije potreban trofej.
Da nema njega, Čelsi bi bio bliži zoni ispadanja, što potvrđuje i statistika.
Čelsi je postigao 61 gol ove sezone u Premijer ligi, a polovina ide na račun fenomenalnog Kola Palmera. On je jučerašnjim „pokerom“ u mreži Džordana Pikforda stigao do sovg 20. gola, a usput je upisao i devet asistencija, pa sa 29 G+A ima najbolji učinak u Premijer ligi.
Rekord koji je postavio u ponedeljak uveče jeste i taj da je postigao najraniji takozvani „savršeni“ het-trik. U 13. minutu dao je gol levom nogom, u 18. je glavom pokupio odbitak, a onda je u 29. lobovao Pikforda slabijom desnom i to sa 40 metara.
On je na taj način oborio rekord star 29 godina, pošto je pre njega igrač Aston Vile Tomi Džonson februara 1995. godine postigao savršeni het-trik posle 38 minuta igre.
Ako niste znali, Palmer je dao sada isti broj golova kao i Erling Haland i nije nemoguće da osvoji čak i nagradu za prvog strelca Premijer lige.
Ni tu nije kraj, jer je Palmer prvi igrač u istoriji Čelsija koji je pogodio na sedam uzastopnih utakmica na Stamford Bridžu.
Ali, čak i ovo savršeno veče Kola Palmera uspeli su da pokvare njegovi saigrači – Noni Madueke i Nikolas Džekson. Umesto da danas Ostrvo samo bruji o novoj zvezdi, priča se i o sramtnim scenama kada su se Madueke i Džekson otimali oko lopte za izvođenje penala, koji je na kraju ipak savršeno izveo savršeni Kol Palmer.
Ni Maurisio Poketino nije mogao da se suzdrži posle utakmice.
– Sledeći put će svi da lete napolje i ovo nije šala, već poslednji put da su se ovako ponašali. Neprihvatljivo je da posle takve partije gledamo i takvo detinjasto ponašanje. Ako želimo da budemo veliki tim, onda moramo mnogo toga da naučimo i da prihvatimo i da pojedinci više misle na tim. Ovaj put napominjem da je Kol Palmer naš izvođač penala i da će tako ostati. Ono je bilo zaista sramota, jer smo poslali ružnu sliku. Želim da se izvinim našima navijačima i svima koji su gledali one scene – rekao je Poketino.
Ni Kol Palmer nije bio blagonaklon ka svojim saigračima.
– Neki su želeli da šutiraju penal, ali to nije bilo u redu jer sam ja prvi izvođač. Možda je sve otišlo predaleko, kasnije smo se u svlačionici i smejali na taj račin – istakao je Palmer.
Pogledajte OVDE sramno ponašanje Maduekea i Džeksona pre Palmerovog četvrtog gola…
