Totenhem igra još jednu prosečnu sezonu, a uprava i Tomas Frank traže način da se stvari u Londonu preokrenu. Kako prenose mediji iz Nemačke, zvezda Bajern Minhena bi mogla da bude taj okidač.

Iako su u Evropi osigurali direktan plasman u osminu finala, u Premijer ligi se i te kako muče. Spursi se i nakon remija sa Mančester sitijem nalaze u donjem delu tabele, odnosno na 14. poziciji. U zimskom prelaznom roku su potpisani Konor Galager i Souza iz Santosa, ali se traže nova pojačanja u napadu.

Kako piše Bild, Totenhem je bacio oko na bivšeg igrača Arsenala Serža Gnabrija. Nemački reprezentativac je na izlaznim vratima Bajerna, a pozitivni signali za tim iz severnog Londona je činjenica da Gnabriju na kraju ove sezone ističe ugovor.

Kao i što je uvek slučaj kada igraču ističe ugovor na leto, Gnabri ima pravo da potpiše predugovor sa Spursima već tokom zimskog prelaznog roka. Totenhem radi upravo na tome da krilni napadač zaduži njihov dres na leto i to bez obeštećenja.

Međutim, isti izvor navodi kako bi klub iz Minhena bio spreman da se rastane sa Gnabrijem već sada uz malu naknadu. Pitanje je samo da li su čelnici Totenhema spremni da plate sada ili će čekati leto. Gnabri im je defintivno potreban sada za poslednji trzaj i nadu da bi naredne sezone takođe mogli da budu deo evropskih takmičenja.

5 1 глас
Glasanje za članke
Tagged: ,
Претплати се
Обавести о
guest

0 Komentari
Најстарије
Најновије Највише гласова