Zamislite da se ovo desilo – Olise + Eze + Marmuš?!

Brentford je postao sinonim za dobre transfere u prethodnim godinama, a vlasnik kluba je otkrio i da su bili blizu potpisa još nekih igrača koji su kasnije postali zvezde.
Metju Benam je govorio na konferenciji u Bostonu gde je istakao kako je Brentford bio blizu potpisa Eberečija Ezea i Omara Marmuša pre nekoliko godina.
„Mogli smo da potpišemo Ezea za četiri miliona funti 2019. godine, a takođe smo bili blizu realizacije transfera Omara Marmuša bez obeštećenje pre tri godine„, izjavio je prvi čovek londonskog kluba.
„Obojicu bismo dobili za samo četiri miliona funti. Tog leta (2022. godine) smo se plasirali u Premijer ligu i dva igrača smo skautirali. Jedan je bio Mihajlo Mudrik čiji transfer je bio komplikovan. Bili smo blizu njegovog potpisa za 20 miliona evra, ali je na kraju on završio transfer od 80 miliona evra„, rekao je Benam.
„Skautirali smo i Majkla Olisea, ali nismo navikli na velike provizije za agente jer smo se tek plasirali u Premijer ligu. Za Olisea je ta provizija bila velika, te smo odmah odustali„, zaključio je Benam.
Možete li samo da zamislite kakav bi to napadački trio bio? Marmuš, Eze i Olise…
