Amorim spreman na život bez Bruna i Kazemira, jer Junajted već kreće po ubitačan trio!

Bruno Fernandeš i Kazemiro gotovo sigurno igraju svoju poslednju sezonu u Mančester Junajtedu.
Engleski mediji danas pišu o tome da je Ruben Amorim spreman da ostane bez svog tandema na sredini terena, jer Junajted uveliko pregovara sa trojicom igrača, a to su – Adam Vorton iz Kristal Palasa, Eliot Anderson i Notingem Foresta i Karlos Baleba iz Brajtona.
U pitanju su daleko mlađi igrači, dvojica imaju po 21 godinu, treći – Anderson 23, te bi tako doneli svežu krv u vezni red Rubena Amorima.
Sve su to teške i skupocene mete i Junajted neće lako dovesti svu trojicu, posebno ako ne obezbedi plasman u Ligu šampiona naredne sezone. Takođe, neki od njih, konkretno Vorton, nalazi se na meti i drugih engleskih velikana.
Bruno naredne godine puni 32, a istovremeno ulazi i u poslednju sezonu ugovora, a već se pričalo o njegovom odlasku u Saudijsku Arabiju. Navodno, Al Nasr i Al Hilal su spremni da plate čak 100 miliona evra za njegov transfer. Kazemiro je takođe na ceni u Arabiji, koja bi takođe mogla da bude njegova naredna destinacija.
Kazemiro ima ugovor do narednog leta, ali Junajted ima opciju da mu produži ugovor na još godinu dana, kako ne bi otišao bez obeštećenja. Ipak, Brazilac ima i astronomsku platu, što će biti još jedan od razloga za rastanak.
Sve u svemu, deluje da će Junajted doživeti rekonstrukciju u veznom redu, te da bi mogli da dođu dvojica od pomenute trojke – Vorton, Baleba ili Eliot.
