Emilijano Martinez je ponovo aktuelan pred novi prelazni rok, a prema najnovijim informacijama, on je velika želja – Totenhema!

Engleski mediji plasirali su danas informaciju o tome da Tomas Frank želi golmana svetske klase i da je njegova prva želja Dibu Martinez.

Ovaj izvor ističe da je Giljermo Vikario imao nekoliko briljantnih momenta ove sezone, ali da mu nedostaje da bude bolji komandant odbrane i da nije dovoljno jak lider, što se posebno vidi kod prekida.

Martinez je upravo majstor u tim situacijama, poznat je kao veliki lider i igrač koji utiče na igru ostale ekipe, uostalom, svi znamo šta je učinio kao golman Argentine.

On je letos bio bliži odlasku nego ostanku, čekao je Junajted, ali se klub iz Mančestera okrenuo mlađem Seneu Lamensu, pa je na kraju ipak ostao na Vila parku.

Argentinac ima 33 godine, jak ugovor sa Vilom do 2029. ali je njegov ostanak opet upitan. Ne treba zaboraviti da je Emeri letos doveo Marka Bizota iz Bresta, ali je 34-godišnjak ubrzo poslat na klupu posle lošijih partija na startu sezone.

Iako je Dibu Martinez ponovo prvi golman, u glavi mu je od letos ideja o transferu, a Totenhem bi mogao da bude njegov poslednji veliki transfer…

5 1 глас
Glasanje za članke
Tagged: , ,
Претплати се
Обавести о
guest

0 Komentari
Најстарије
Најновије Највише гласова